Vrácení zboží

Postup pro vrácení zboží

1. Vyplňte elektronický formulář pro vrácení zboží (viz. formulář nahoře).

2. Zboží pečlivě zabalte, uveďte v balíčku jméno, e-mail, na který jste objednávku vytvářeli a číslo objednávky a odešlete jej na adresu: Gabriela Voříšková Voga-moda, Třída míru 71, Pardubice 530 02.

3. Jakmile obdržíme Vaši zásilku, zboží zkontrolujeme a pokud je vše v pořádku, dojde k vrácení peněz na Váš účet (účet uvedený ve vratném formuláři). O doručení vráceného zboží na naši adresu neinformujeme, ale jakmile dojde k vrácení peněz na účet, přijde Vám email s potvrzením o převodu peněz. Peníze budou vráceny nejdéle do 14 dní od obdržení tvé zásilky, ovšem většinou to bývá max. do 7 prac. dní. 

Poznámka: Pokud se chcete ujistit, že jsme Vámi vrácené zboží převzali, prosím, využijte možnosti "SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY", kterou nabízí dopravce, přes kterého jste nám zásilku posílali. 

Postup pro výměnu zboží

V případě, že si přejete zboží vyměnit za jinou velikost či jiný kus, postupujte stejně jako při vrácení zboží. Pouze v elektronickém formuláři pro vrácení zboží zvolte možnost vrácení finančních prostředků pomocí slevového kódu/VOUCHERU. Kód Vám bude vystaven na hodnotu vráceného zboží. Poté stačí jen vytvořit novou objednávku na jiné zboží/jinou velikost a v objednávce použijete slevový kód, který obdržíte v momentě, kdy se nám zboží vrátí fyzicky na prodejnu. 

 

Podmínky pro vrácení/výměnu zboží 

I. Před vrácením zboží prosím zkontrolujte, zda splňujete podmínky pro vrácení zboží (Obchodní podmínky). 

II. Zboží musíte vrátit nepoškozené, včetně visaček a štítků. Na zboží nesmí být viditelné žádné známky opotřebení, vyprání, žehlení apod. V takovém případě nemůžeme vrácení zboží akceptovat. V případě, že vracíte obuv, zašlete včetně originální krabice, která nebude sloužit jako obal pro přepravu. Finanční vypořádání proběhne nejdéle do 14 dní od obdržení vráceného zboží. 

III. Lhůta pro Vrácení zboží je 14 dní. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz