Doprava zdarma od 2000 Kč

Dodání a platba

Snažíme se o co nejkratší termín dodání, protože víme, že se nemůžete dočkat, až nové kousky vyzkoušíte. Pokud je u zboží uvedeno skladem,  odesíláme okamžitě po přijetí platby. Objednávky resp. platby přijaté před 13 hod expedujeme v ten samý den. Objednávky přijaté po 13 hod jsou vyřízeny následující pracovní den.

Způsoby dopravy

 Pro objednávky nad 2000 Kč je doprava zcela zdarma.

výdejní místo   65Kč    1-2 pracovní dny  
výdejní místo   65Kč    1-2 pracovní dny  
na adresu 95Kč    1-2 pracovní dny  
výdejní místo   65Kč    1-2 pracovní dny  
na adresu 95Kč    1-2 pracovní dny  

Způsoby platby

Platba kartou online

Do rozhraní platební brány Comgate zadáte číslo karty, expiraci a kontrolní kód CVC.

Image

Bankovním převodem online

Okamžitá platba pomocí online bankovnictví.

Image

Manuálním bankovním převodem Po odeslání objednávky dostanete e-mail s pokyny pro zaplacení vč. QR kódu.
Platba v hotovosti

Platba možná při osobním vyzvednutí v Showroomu v Pardubicích. 

Důležitá informace: Zboží je rezervováno na prodejně pouze 3 pracovní dny od vystavení objednávky. Pokud zboží do té doby nebude vyzvednuto, objednávka je stornována.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Bohužel na dobírku neposíláme. V případě, že dobírku nikdo nepřevezme, vznikají zbytečné náklady za obalový materiál, dopravu tam i zpět a zároveň to stojí náš čas, věnovaný této objednávce. A samozřejmě každému obchodu nezbyde nic jiného, než tyto náklady kompenzovat zdražením zboží či doprav. Tomu se chceme vyhnout, abychom mohli udržet naší cenovou politiku a vy, které si chcete objednat a převzít zboží jste neplatili zbytečně vyšší cenu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
x