Po celý červenec doprava zdarma již od 1500Kč.

O nás - new

Za zrodem Voga stojí láska a vášeň jedné ženy pro nekonvenční a výjimečnou módu. Naše Gábi, zakladatelka a duše Vogy, dobře ví, že každá žena touží po své individualitě a sebevyjádření. A móda je silným nástrojem k těmto cílům. Ale najít ten správný obchod není snadné, proto se zrodila myšlenka na vlastní e-shop, který bude splňovat požadavky náročné zákaznice, která přesně ví, co chce.

Již v roce 2009 vznikla Voga, do které Gábi investovala všechen svůj čas a úsilí, aby vybudovala e-shop, který ženy potřebují. Dnes je nás už sedm holek, které pečují o e-shop a hlavně o vás, naše skvělé zákaznice.

Povedlo se vybudovat e-shop, který dokázal najít dodavatele, kteří umí šít výjimečnou a neotřelou módu. Tyto unikátní kousky pak skládáme do kolekcí, které působí, jako by je tvořila jediná osoba – duše Voga - naše Gábi. Kolekce spolu dokonale ladí a navzájem se prolínají. Často od našich zákaznic slyšíme: "Jinde už nenakupuji." A právě to je náš cíl! Vytvořit místo, na které se může každá žena spolehnout pokaždé, když se obléká.

Naše poslání

Cílem Voga je ukázat každé ženě, že může být jedinečná a výjimečná zároveň a skrze módu může vyjádřit svůj vlastní styl. Bez ohledu na to, jak jsi zrovna vstala a jakou životní roli máš ten den zastat, tvoříme místo, kde vždy objevíš to pravé.

Ať už jsi ležérka, nekonvenční rebelka, nebo elegantní dáma, nezáleží na tom. Pro nás je důležité jen to, abys ses ve svých outfitech cítila sebevědomě, pohodlně a výjimečně. Proto u nás vždy najdeš oblečení, které ohromí svým střihem, výjimečnými detaily a především kvalitou, která je pro nás zásadní.

Naši dodavatelé

Veškerý sortiment vybíráme osobně přímo u dodavatelů, protože si velmi zakládáme na kvalitě materiálů, střihu a zpracování. Produkty, které u nás najdeš, pochází převážně z Polska, Turecka a Itálie. Naši dodavatelé dokázali uspět na světových trzích, jako jsou Amerika a Anglie, a my se staráme o to, aby tato móda byla dostupná i v Česku a na Slovensku. Mezi naše nejsilnější značky patří Miss City Official, Re Design, By Love Me, H4 ad. 

Naše zákaznice

U nás nezáleží na věku nebo konfekční velikosti. Máme zákaznice, opravdové dámy, které nosí své outfity bez ohledu na to, kolik jim je nebo jakou mají konfekční velikost. Naše zákaznice se oblékají pro sebe a nebojí se oblékat po svém.

Co nás dělá lepšími 

Jsme holky, které opravdu umí poradit, vyhovět a udělat něco navíc pro každou zákaznici

Staráme se o vás vždy s maximálním respektem a snahou poskytnout vám co nejlepší nákupní zážitek od inspirace přes výběr až po rozbalení.

Netočíme stejnou kolekci celou sezónu, ale každých 14 dní máme nové zboží.

Vše, co nabízíme, vždy samy fotíme a kombinujeme do outfitů pro více inspirace při výběru.

S Voga začneš tvořit šatník, který ti bude skutečně rezonovat a budeš ho milovat.

Co nabízíme

Velikost XS-XXL Oblékneme každou ženu.
Okamžitá exedice Máme vlastní sklad a jakmile obdržíme objednávku, ihned ji expedujeme. 
Vrácení zboží Možnost vrácení či výměny do 14 dní pomocí rychlého elektronického formuláře.
Věrnostní program Stále zákaznice si rády hýčkáme a proto máme věrnostní program plný výhod. 
Doprava Již od 70 Kč, doprava zdarma od 2900 Kč. Více o cenách dopravy
Vlastní fotografie Vše na sobě vždy fotí Gábi, takže vidíš reálné fotky produktů a u každého znáš rozměry i materiál.
Spokojené zákaznice Spokojené zákaznice všude, kam se podíváš. Zlatý certifikát Heureka, Glami TOP, Facebook recenze.  
Outfit inspirace Pravidelně přidáváme outfity přímo s odkazy na produkty.  
Vlastní Blog Vlastní blog plný inspirace a zajímavých typů. 
Kamenná prodejna Neskutečně vymazlený butik v centru Pardubic, kde se můžeš kochat na vlastní oči a zkoušet na vlastní kůži. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz